WYTWÓRNIA PIECZĘCI JANOWIEC WLKP., SITODRUK

 DRUKARNIA KOWALSCY ZAPRASZA  DO  ZAPOZNANIA  SIĘ  Z  NASZĄ  OFERTĄ  i  odwiedzenia  naszego   > sklepu <

20180125231619-d1de14ef.jpg

Sprzedaż na Allegro.

< klik WCHODZĘ

Wystawiamy m. in.:

TORBY 40X45 cm. Cena: 90,00 PLN Usługa w kategorii: TORBY REKLAMOWE

przedmiotem sprzedaży jest: 1 opakowanie = 100 szt. reklamówek z folii. BIAŁE TORBY REKLAMOWE (wycięcie na tzw. „NERKĘ”) z jednokolorowym, jednostronnym PAŃSTWA INDYWIDUALNYM NADRUKIEM tylko u nas torby o wymiarze 40x45 cm w promocyjnej cenie: za jedyne: 90,00 zł (brutto) za 1 opakowanie = 100 szt.

ZA DARMO !!! KAŻDY NASZ KLIENT OTRZYMA:

1. PROFESJONALNY PROJEKT NADRUKU;

2. WYKONANIE KLISZY DRUKARSKIEJ;

3. WYKONANIE MATRYCY SITODRUKOWEJ;

4. ARCHIWIZACJA PROJEKTU DO PONOWNEGO WYKORZYSTANIA;

5. PRZESYŁKA – ZA DARMO PRZY ZAMÓWIENIU TYCH SAMYCH 500 SZT.

informacje, które pomogą Państwu przy składaniu zamówienia: jeżeli są Państwo zainteresowani prosimy o kontakt: [email protected]; proszę przesłać gotowy projekt, odpowiednio przygotowany, w programie Corel Draw 9 (przekształcony na krzywe) lub w oparciu o Państwa sugestie możemy go profesjonalnie przygotować - GRATIS !!! w terminie do 5 dni od zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie (konto w mBanku). Kolor druku prosimy uzgodnić ze sprzedającym.

• Korzyści: PROJEKT - GRATIS !!! Dostawa od 1 do 4 tych samych kompletów = 20,00 zł przy zamówieniu od 5 tych samych kompletów - wysyłka na nasz koszt !!! WYŁĄCZNIE NA TERYTORIUM POLSKI !!!

• Sposób wykonania: Wyprodukowane w naszej drukarni torby o trwałym nadruku - techniką drukarską zwaną sitodrukiem, zapewniającą profesjonalny i doskonale prezentujący się efekt.

• Gwarancja: Gwarantujemy wysoką jakość produkcji. Polecamy przeczytać komentarze i opinie naszych w 100 procentach zadowolonych Klientów kupujących u nas za pomocą Allegro. Nasz nick:drukarnia_mak. Projekty pozostają w archiwum do ponownego wykorzystania. • Zasięg: Polska. Na życzenie Klienta wystawiamy faktury VAT. NIE WYSYŁAMY ZA POBRANIEM; towar można odbierać w siedzibie firmy - WTEDY NIE PŁACĄ PAŃSTWO ZA PRZESYŁKĘ.

• Termin wykonania: po zatwierdzeniu przez Państwa projektu - czas wykonania do 7 dni roboczych. Jako inny typ usługi możliwy jest nadruk wielokolorowy z dwóch stron torby oraz na torbach z folii kolorowej.

• Jak zamówić: osobiście w naszej firmie: DRUKARNIA KOWALSCY, ul. I. Krasickiego 7, 88-430 Janowiec Wlkp.,

tel. 523 023 523

lub za pomocą adresu e-mail: @

również na www.drukarnia-kowalscy.pl

oraz w naszym sklepie:  www.sklep.drukarnia-kowalscy.pl 

W NASZYM SKLEPIE OCZYWIŚCIE TANIEJ niż na Allegro !!!

W A Ż N E  !!!

uprzejmie informujemy, że nasze torby reklamowe NIE PODLEGAJĄ OPŁACIE RECYKLINGOWEJ - są wykonane z folii grubszej niż 50 mikronów.

> nie trzeba za ich wydawanie pobierać opłaty od Klienta 

> nie trzeba dla nich prowadzić rejestru !!!

> nie trzeba za ich stosowanie dokonywać jakichkolwiek dodatkowych opłat !!!